Про нас

Початок

Початок історії підприємства «Венд» – це 1992р. У цей час був бум на комп’ютери, а його творці в комп’ютерах добре розбиралися. В кінці 90-х підприємство займалося розробкою і виготовленням джерел живлення для твердотільних лазерів і в складі комплексів постачало лазерні установки по Україні і за кордон.

Інновації для сільського господарства

Починаючи з 2000 р підприємство «Венд» починає займатися розробкою сепаратора для молока з використанням електромагнітного поля для первинної сепарації.

У всіх роботах і розробках використовується системний і науковий підхід.
Цей підхід був використаний і при впровадженні в сільське господарство бактеріального препарату – біофунгіциду – «Агат-25К».

Був вивчений досвід застосування цього препарату в Росії і в Україні. Результати дослідів показували підвищення врожайності і зменшення захворюваності рослин. Препарат був нешкідливий для людей і навколишнього середовища. Не було звикання рослин до цього препарату.

Перевищення врожайності над контролем, в залежності від кількості обробок і зовнішніх чинників, було від 10 до 50%, при цьому якісні показники завжди були вище.

Іноді застосування препарату в суміші з неякісними пестицидами рятувало врожай. А там, де використовувалися тільки неякісні пестициди, були втрати врожаю.

З 2013 р в лінійку препаратів, пропонованих підприємством, було включено і мікроелементний комплекс – «Аватар». Цей комплекс являє новий напрямок в технології отримання мікроелементів. Нова технологія дозволяє отримати мікроелементний комплекс в складі до 20 мікроелементів, що неможливо отримати, використовуючи лише хімічні методи.

Препарат має хелатні властивості та нешкідливий для людини. Досліди з препаратом продовжують проводитися, але ті результати, які отримані, вказують на перспективне його використання в сільському господарстві для високих і екологічно чистих врожаїв.

Інша продукція

Підприємство “ВЕНД” виробляє також здорову харчову сіль з калієм SOLENA. Це суміш солей натрію і калію для збалансованого здорового харчування. Така сіль в Європі давно відома як сіль зі зниженим вмістом натрію, з добавками калію. Її обирають здорові люди, які цінують корисну їжу та здоров’я близьких. Сіль SOLENA рекомендується всім, хто піклується про своє здоров’я, як корисний продукт харчування. Особливо SOLENA буде корисна людям з підвищеним артеріальним тиском. А сіль SOLENA з МАГНІЄМ, СЕЛЕНОМ, ЦИНКОМ та ХРОМОМ дуже корисна тим, хто контролює рівень цукру в крові.